×
Rozmiar pierścionka
Rozmiar
Cena
-
    Pierścionki z cytrynem

Kategoria: Pierścionki z cytrynem

Filtry
Pokazano 1-12 z 19 pozycji

Pierścionki z cytrynem

Chcesz, aby bogactwo i dostatek na dobre zagościły w Twoim życiu? Jeśli tak, to pierścionek z cytrynem jest dla ciebie idealnym klejnotem.

Od wieków krążą legendy o jego wielkiej mocy przyciągania dóbr materialnych i sukcesów finansowych. Żółty kolor cytrynu kojarzony jest ze słońcem promieniującym ciepłem, światłem, energią, symbolizującym wzrost i rozwój. Dlatego, jeśli pragniesz dostatku, powodzenia w interesach, lub chociaż takiego uczucia w swojej świadomości, musisz posiadać cytryn jako talizman. Ten niezwykły kamień pomaga zmaterializować marzenia o pieniądzach, czyniąc je osiągalnymi przez usunięcie barier mentalnych i duchowych. Pozbywając się negatywnych emocji takich jak strach, gniew czy uraza zapraszacie do swojego życia obfitość i dobrostan finansowy. Piękny, żółty kolor i złoty blask cytrynu sprawiają, że życie staje się pełne magii i słonecznej energii

 

Pierścionek z cytrynem

noszony na co dzień daje efekt ukojenia i wyciszenia skołatanych nerwów. Cytryn oprócz obfitości zjednuje także kreatywność ułatwiającą realizację marzeń i wyznaczonych celów. Uważa się też, że ten piękny, słoneczny kamień pomaga w walce z depresją, wspomaga krążenie, reguluje poziom insuliny i cholesterolu. Pierścionki z cytrynem, ze sklepu Rosablanka są idealne na każdą okazję. Wniosą efekt dostatku i piękna do Twojego wyglądu i będą się wspaniale komponować zarówno ze srebrem, jak i złotem. Jeśli szukasz oryginalnych pomysłów lub starasz się odnaleźć wyjście z trudnej sytuacji, to pierścionek srebrny z cytrynem otworzy Cię na nowe myśli i koncepcje.

Srebrny pierścionek z cytrynem to doskonały dodatek zarówno do codziennych stylizacji, jak i klejnot na wielkie wyjście w bardziej uroczystej konwencji. Złoty blask tego kamienia rozświetli kobiecą dłoń i doda nuty szlachetnej elegancji do każdego stroju.

 

Cytryn

to żółta, szlachetna odmiana kwarcu z domieszkami żelaza, należąca do minerałów rzadkich. Jego nazwa pochodzi od starofrancuskiego słowa citrin oznaczającego żółty. Najbardziej znane, czyste kryształy pochodzą z Campo Belo, Sete Lagoas, Mines Gerais w Brazylii. Ze względu na piękną barwę i dużą twardość są cenionymi kamieniami jubilerskimi.