×
Rozmiar pierścionka
Rozmiar
Cena
-
    Pierścionki z opalem

Kategoria: Pierścionki z opalem

Filtry
Pokazano 1-12 z 43 pozycji

Pierścionki z opalem

Jeśli szukasz wyjątkowej biżuterii, to srebrny pierścionek z opalem jest opcją, którą docenią kobiety w każdym wieku. Opal jest kamieniem tak zróżnicowanym kolorystycznie, że może stanowić doskonałe uzupełnienie każdego stroju. Jeśli chcesz zaskoczyć ukochaną osobę absolutnie niesamowitym prezentem, to srebrny pierścionek z opalem będzie z całą pewnością doskonałym wyborem. W sklepie Rosablanka znajdziesz szeroki wybór tych klejnotów w oryginalnym, ponadczasowym wzornictwie. Każdy z naszych pierścionków z opalem posiada niepowtarzalny urok i indywidualny charakter, a ich noszenie, to niesamowite doświadczenie estetyczne. Piękno prawdziwego opalu współgrające z efektownym designem potrafi przenieść w odległe krainy wyobraźni, bajkowe scenerie z baśni tysiąca i jednej nocy. Wspaniale prezentują się zarówno w oprawie z jasnego, jak i pozłacanego srebra, ale też w otoczce z czarnego rodu. Migotliwość kamieni w połączeniu ze szlachetnym kruszcem i zaskakującymi elementami dekoracyjnymi czyni z naszych wyrobów prawdziwie artystyczne cudeńka.

Szukasz alternatywy dla tradycyjnych pierścionków zaręczynowych?

Trafiłeś pod właściwy adres. W sklepie Rosablanka znajdziesz całą kolekcję oryginalnych, niepowtarzalnych srebrnych i złotych pierścionków z opalami, które z całą pewnością zachwycą każdą kobietę. Tęczowa migotliwość, subtelna gra barw, zaskakująca głębia tych kamieni daje wrażenie, jakby skrywały cały wszechświat. Emanując pozytywnymi wibracjami, potrafią chwycić za serce nawet najbardziej wymagającą kobietę. Opal jest kamieniem aktywnie współpracującym z czakrą serca, która odpowiada między innymi za uczucie bezwarunkowej miłości. Dlatego też wybór srebrnego pierścionka z opalem etiopskim na zaręczyny, to decyzja wręcz idealna. Pierścionki srebrne z opalem ze sklepu Rosablanka, wykonane z najwyższym kunsztem z najlepszych materiałów będą zachwycać przez całe Wasze życie, przywołując najlepsze wspomnienia.

 

Opal

to uwodniona, bezpostaciowa odmiana krzemionki z zawartością wody od 3 do 10 %. Jest najbardziej znanym minerałem fotonicznym ze wspaniałymi, tęczowymi efektami świetlnymi. Nazwa opal pochodzi albo z sanskrytu od słowa upala oznaczającego drogi kamień bądź z greki, gdzie opallios znaczy widzieć zmianę. Na przestrzeni dziejów opale miewały gorsze i lepsze czasy. W starożytności uznawano, że przynosi szczęście i posiada magiczne moce. Miał on zapewniać umiejętność przepowiadania przyszłości i zdolność teleportacji. W średniowieczu renoma opalu, jako kamienia magicznego nie uszła uwadze wielkiej inkwizycji. Szukanie diabelskich mocy we wszystkim, co piękne i niezwykłe, skazały opal na opinię przynoszącego zło. Średniowieczne, nonsensowne przesądy zostały obalone dopiero w dziewiętnastym wieku wraz z odkryciem wielkich złóż opali w Australii. Eksportowane w najdalsze zakątki świata zyskiwały coraz większą rzeszę wielbicieli. Australijski monopol wydobycia opali został złamany na początku dwudziestego pierwszego wieku w związku z odkryciem pięknych opali w prowincji Welo w Etiopii. Opale etiopskie podbijają obecnie świat, dorównując pięknem australijskim. Jeśli jeszcze nie podjęliście decyzji dotyczącej zakupu srebrnego pierścionka z opalem, to może przekona Was medycyna niekonwencjonalna i ezoteryka. Uważa się, że opale leczą z melancholii i łagodzą objawy depresji. Ułatwiają także zamknięcie pewnych etapów w życiu i obiektywne spojrzenie na wydarzenia z przeszłości. Współpracują z czakrą podstawy i czakrą serca.