×
Rozmiar pierścionka
Rozmiar
Cena
-
    Pierścionki z rubinem

Kategoria: Pierścionki z rubinem

Filtry
Pokazano 1-12 z 30 pozycji

Pierścionki z rubinem

Srebrny pierścionek z rubinem to brzmi naprawdę dumnie.

Żaden inny kamień nie jest w stanie dorównać rubinowi w opinii kamienia miłości i pożądania. Rubin jest niekwestionowanym królem czerwonych kamieni oddziaływując na kilka sfer życia równocześnie. W sklepie Rosablanka oferujemy pierścionki srebrne z rubinem mogące być urzeczywistnieniem pragnień o posiadaniu tego rozpalającego zmysły klejnotu.

Rubin

to kamień dający energię, umacniający pewność siebie, przyciągający i wzmacniający uczucia. Noszenie srebrnego pierścionka z rubinem pomaga ludziom wypalonym w odzyskaniu siły i mocy, w urzeczywistnianiu celów i w odważnym podążaniu własną drogą. Osobom samotnym rubin pomaga odnaleźć drugą połówkę i żyć w szczęśliwym związku.
Starożytne legendy egipskie mówią, że rubin przyciąga szczęście i wielką fortunę, a noszenie pierścionka z rubinem zapewnia stabilność finansową.
Ze względu na ponadczasową miłosną symbolikę tego minerału, srebrny pierścionek z rubinem będzie znakomitym pierścionkiem zaręczynowym. Ta czerwona odmiana korundu rozbudza namiętność i pożądanie, przynosząc zarazem dozgonną miłość. Nie ma więc lepszego wyboru, niż pierścionek zaręczynowy z rubinem, którego moc będzie oddziaływać przez długie lata. Jeśli więc chcesz podarować królowej swego życia prawdziwy miłosny klejnot, to pierścionek z rubinem będzie doskonałą opcją.


Rubin znakomicie się też sprawdza jako kamień leczniczy, zabezpieczając przed wszystkimi dolegliwościami związanymi z krążeniem krwi, oraz wzmacniając serce.
Mineralogicznie rubin, podobnie, jak szafir jest odmianą korundu, czyli tlenku glinu z domieszkami chromu, występującą w różnych odcieniach czerwieni. Posiada imponującą twardość 9 w skali Mohsa, co czyni go drugim w kolejności najtwardszym minerałem występującym na Ziemi, ustępując tylko diamentowi.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą srebrnych pierścionków z rubinem w sklepie Rosablanka. Najlepsze wzornictwo i jakość naszych wyrobów usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagające kobiety.