×
Rozmiar pierścionka
Rozmiar
Cena
-
    Pierścionki z szafirem

Kategoria: Pierścionki z szafirem

Filtry
Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Pierścionki z szafirem

Srebrny pierścionek z szafirem to wyjątkowy prezent na każdą okazję. Pierścionek szafir ze sklepu Rosablanka zachwycają urozmaiconym wzornictwem i jakością kamieni. W naszym sklepie dbamy, by każdy z tych unikatowych klejnotów był wykonany z wyjątkową precyzją i dbałością o najmniejszy detal. Kamienie, których używamy do wyrobu naszych pierścionków, są starannie wyselekcjonowane pod względem czystości i barwy oraz misternie wyszlifowane w najlepszych szlifierniach świata.

 

Szukasz urzekającego klejnotu na zaręczyny?

W sklepie Rosablanka znajdziesz nie jeden piękny zaręczynowy pierścionek z szafirem wykonany ze srebra, srebra pozłacanego lub złota. Nie znalazłeś niczego, co by Cię urzekło? Skontaktuj się z nami, stworzymy zaręczynowy pierścionek z szafirem taki, o jakim marzy wybranka Twojego serca. Pierścionek zaręczynowy z szafirem otrzymała księżna Diana od księcia Karola, a potem księżna Kate od Williama i jest to niewątpliwie najbardziej znany pierścionek na świecie. Jeśli chcesz zaimponować swojej kobiecie prawdziwie królewskim klejnotem, koniecznie podaruj jej zaręczynowy pierścionek z szafirem, z całą pewnością będzie zachwycona.

 

Szafir

to niewątpliwie najbardziej tajemniczy kamień szlachetny. W starożytnej Persji uważano, że kolor nieba pochodzi od ogromnego szafiru okalającego ziemię. Ezoteryka przypisuje mu działanie terapeutyczne i uniwersalną moc leczenia wszystkich chorób. Nazywany jest kamieniem mądrości, wiary i spokoju ducha.
Mineralogicznie szafir to odmiana korundu, czyli tlenku glinu, występująca we wszystkich kolorach oprócz czerwonego. Mamy więc piękne szafiry żółte i pomarańczowe, zielone ze Sri Lanki, błękitne z Birmy i całą gamę w odcieniach niebieskiego i szafirowego z Tajlandii, Kaszmiru i Madagaskaru.
W Polsce szafiry znajdowane są na Dolnym Śląsku w okolicach Karpacza.
Zapraszamy do sklepu Rosablanka, gdzie czekają na Was jedyne i niepowtarzalne pierścionki z szafirami, potrafiące zauroczyć każdą kobietę.