×
Rozmiar pierścionka
Rozmiar
Cena
-
    Pierścionki z turmalinem

Kategoria: Pierścionki z turmalinem

Filtry
Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Pierścionki z turmalinem

Pierścionek z turmalinem

Pierścionki z turmalinem ze sklepu Rosablanka to ręcznie wykonanane prawdziwe cudeńka z najwyższej jubilerskiej półki. Zachwycają niebanalnym wzornictwem i elektryzują pięknem naturalnych turmalinów. Każdy pierścionek z turmalinem jest starannie zaprojektowany pod konkretny kamień, tak by wydobyć z niego unikatową moc. Pierścionki z turmalinem potrafią zauroczyć i podbić serce każdej kobiety.


Turmaliny to kamienie o wielkiej mocy, podnoszące jakość życia, stabilizujące równowagę psychiczną i przynoszące ukojenie w stanach wyczerpania. Pierścionki z turmalinem to podstawowa biżuteria bioenergoterapeutów, radiestetów i ludzi pracujących z energiami, ponieważ mają właściwości blokowania negatywnej mocy. Turmalin przyciąga bogactwo, miłość, przyjaźń i dobre relacje z otoczeniem. Usuwa z organizmu negatywne emocje oraz chroni przed wampirami energetycznymi.
Pomaga wejść na wyższe stany świadomości, dlatego stosuje się go w medytacji. Noszenie pierścionków z turmalinem wspiera energetycznie i harmonizuje aurę.


Turmaliny należą do minerałów z grupy glinokrzemianów wstęgowych o bardzo zróżnicowanym składzie chemicznym. Występują we wszystkich kolorach, dlatego są w stanie spełnić oczekiwania każdej kobiety.
Najbardziej znany i pożądany ze względów energetycznych jest czarny turmalin-szerl uważany za kamień najwyższej mocy. Piękne i przepełnione pozytywną energią są turmaliny arbuzowe, które posiadają w jednym krysztale wszystkie kolory tego soczystego owocu. Najpiękniejsze okazy turmalinów pochodzą z Brazylii i Afganistanu, gdzie znajduje się nawet kilkumetrowe kryształy.

 

Pierścionek z turmalinem

to nie tylko efektowna biżuteria, to cenny i skuteczny talizman ochronny, stabilizujący aurę i wprowadzający pozytywną energię do naszego wnętrza. W sklepie Rosablanka znajdziecie artystyczne, ręcznie wykonane i jedyne w swoim rodzaju turmalinowe pierścienie mocy.