×

Kategoria: Kolczyki

Filtry
Pokazano 1-12 z 98 pozycji

Kolczyki

Kolczyki

 

Kolczyki to nie tylko modne dodatki do stylizacji, ale też wyjątkowe elementy, które mogą odmienić twarz oraz dodać elegancji każdemu lookowi. W tym artykule przedstawiamy propozycje niezwykłych kolczyków dla kobiet oraz kilka stylizacji z nimi.

 

Kolczyki srebrne: Styl, który pasuje do każdej stylizacji

 

Po kolorystycznie wyraziste kolczyki srebrne warto sięgnąć ze względu na biżuterię wykonaną ze srebra. Takie kolczyki kobiety wybierają zdecydowanie częściej przede wszystkim ze względu na praktyczność podczas noszenia w ciągu całego dnia. Srebro jest również dobrym wyborem, jeśli jeszcze nie dysponujesz odpowiednio dużym budżetem na złoto, a kolczyki ze szlachetnymi kamieniami mają u nas bajeczne formy.

 

Kolczyki złote, czyli klasyka gatunku

 

Kiedy mowa o kolczykach, nie sposób pominąć złotych kreacji. Złote kolczyki są niezwykle eleganckimi i ponadczasowymi dodatkami do biżuterii. Wykonane przez nas z tego szlachetnego materiału stanowią mistrzostwo złotnictwa a także są doskonałe dla osób z alergią na nikiel. Złoto nie tylko podkreśla kolor skóry, ale przede wszystkim symbolizuje trwałość, piękno i urodę.

 

Wersje minimalistyczne z kamieniami

 

Klasyczne i subtelne propozycje to złote kolczyki z kamieniami szlachetnymi, takimi jak diamenty, szmaragdy czy rubiny. Drobne kolczyki z jednym kamieniem są idealne dla każdej kobiety niezależnie od stylu czy okazji, ponieważ są zawsze na czasie i dają mnóstwo możliwości łączenia z inną biżuterią.

 

Towarzyszki niezwykłych okazji

 

Złote kolczyki zdecydowanie sprawdzają się podczas wyjątkowych okazji. Wielkie, ozdobne wzory będą doskonałe na weselach, galach i innych kameralnych wydarzeniach. Jeżeli jednak zwykłe złote kolczyki wydają Ci się zbyt klasyczne, możesz postawić na unikalne wzronictwo Rosablanka