×
Cena
-
    Kolczyki z ametystami

Kategoria: Kolczyki z ametystami

Filtry
Pokazano 1-12 z 25 pozycji

Kolczyki z ametystami

.

Potrzebujesz sposobu, aby dodać koloru i stylu do swojego wyglądu? Rozważ zakup srebrnych kolczyków z ametystem w sklepie Rosablanka.
Ametyst to odmiana kwarcu, występująca we wszystkich odcieniach fioletu od lawendowego po głęboką śliwkę. Jego nazwa pochodzi z języka greckiego i oznacza trzeźwość.
Niezależnie od znaczenia przypisywanego ametystowi, nie da się ukryć, że jest to kamień absolutnie wyjątkowy a w połączeniu ze srebrem, tworzy wyjątkową kompozycję.
Oszałamiające srebrne kolczyki z ametystem, ze sklepu Rosablanka dodadzą klasy i wyrafinowanego blasku każdej kobiecie. Noszone na co dzień będą znakomitym dodatkiem do większości stylizacji, stanowiąc subtelny akcent kolorystyczny i ciekawy element garderoby.

 

Srebrne kolczyki z ametystem

to również wspaniałe uzupełnienie wieczorowych i ślubnych kreacji. Piękny fioletowy kolor znakomicie komponuje się z zarówno z klasyczną małą czarną, jak i bielą ślubnej sukni.
Pięknie prezentuje się również w towarzystwie srebra i złota.
Dodając do tego bogatą symbolikę ametystu i jego właściwości ezoteryczne możemy mieć pewność, że będzie dodatkiem doskonałym na każdą okazję.
Zważywszy, że kolczyki, to element biżuterii bardzo szczególny, noszony blisko twarzy, ametysty potrafią podkreślić walory urody, poprawiając koloryt skóry, czy podkreślając barwę oczu.
Noszenie srebrnych kolczyków z naturalnym ametystem to nie tylko przyjemność, ale i niewątpliwa korzyść dla kobiecej urody.
Oprócz niekwestionowanych walorów estetycznych ametysty posiadają wiele właściwości korzystnych dla ludzkiej duszy i kojarzone są z harmonią, trzeźwością umysłu i mądrością. Używane są do regulowania wewnętrznej równowagi i spokoju, będąc nieodłącznym elementem magicznych kręgów mocy.
Ametyst pomaga również wszystkim, którzy borykają się z bezsennością, lękami i niepokojem.
Biżuterię z ametystów posiadała w swojej kolekcji Kleopatra, caryca Katarzyna, czy Kazimierz Wielki i towarzyszy człowiekowi już od starożytności. Opinia tego kamienia, jako chroniącego przed nałogami, przynoszącego wierność w miłości jest żywa nawet w najstarszych mitach i podaniach.
Kolczyki srebrne z ametystem, ze sklepu Rosablanka to nie tylko cenne klejnoty, ale też amulety obdarzone niezwykłymi mocami energetycznymi, których oddziaływanie będzie miało pozytywny wpływ na wiele aspektów życia.