×

  Pierścionek z turmalinem - rozmiar 16

  250 PLN
  •  Dostawa do 2 dni roboczych.

  Pierścionek z turmalinem i cytrynem - rozmiar 16

  Image

      Pierścionek z turmalinem i cytrynem, pozłacany białym i żółtym złotem, wykonany z niezwykłym kunsztem i dbałością o każdy szczegół.Intrygujący w formie, zaskakujący pięknem naturalnych kamieni, przywołujący najpiękniejsze baśnie z tysiąca i jednej nocy. Uroczy klejnot, talizman, energetyzujący i urzekający niczym pierścień dobrej wróżki.Szyk, blask i elegancja owiana nutką ekscytującej tajemnicy. Przywodząc na myśl dalekie podróże, porywa wyobraźnię w odległe, egzotyczne krainy pełne niespodzianek i bajkowych skarbów.Jednym małym przedmiotem możesz spełnić wszystkie marzenia o bogactwie luksusie i szalonych przygodach w baśniowym stylu.

   
  Rozmiar:16
  Waga:4,8 g.
  Wymiary kamienia:4 x 3 mm.
  Pochodzenie kamieni:Nigeria


  Image

  Turmaliny to kamienie o wielkiej mocy, podnoszące jakość życia, stabilizujące równowagę psychiczną i przynoszące ukojenie w stanach wyczerpania. Pierścionki z turmalinem to podstawowa biżuteria bioenergoterapeutów, radiestetów i ludzi pracujących z energiami, ponieważ mają właściwości blokowania negatywnej mocy. Turmalin przyciąga bogactwo, miłość, przyjaźń i dobre relacje z otoczeniem. Usuwa z organizmu negatywne emocje oraz chroni przed wampirami energetycznymi.
  Pomaga wejść na wyższe stany świadomości, dlatego stosuje się go w medytacji. Noszenie pierścionków z turmalinem wspiera energetycznie i harmonizuje aurę.

  •   Dostawa do 2 dni roboczych.
  •   Cena brutto, bez kosztów   wysyłki.
  250 PLN

  Producent - Rosablanka©