×

  Srebrny pierścionek z diopsydem

  230 PLN
  •  Dostawa do 2 dni roboczych.

  Srebrny pierścionek z diopsydem (zielonym oczkiem) - rozmiar 14


  Image

  Srebrny pierścionek z diopsydem, pozłacany białym złotem, wykonany z niezwykłym kunsztem i dbałością o każdy szczegół. Intrygujący w formie, zaskakujący pięknem naturalnych kamieni, przywołujący najpiękniejsze baśnie z tysiąca i jednej nocy. Uroczy klejnot, talizman, energetyzujący i urzekający niczym pierścień dobrej wróżki.

  Szyk, blask i elegancja owiana nutką ekscytującej tajemnicy. Przywodząc na myśl dalekie podróże, porywa wyobraźnię w odległe, egzotyczne krainy pełne niespodzianek i bajkowych skarbów. Jednym małym przedmiotem możesz spełnić wszystkie marzenia o bogactwie luksusie i szalonych przygodach w baśniowym stylu.

   
  Rozmiar:14
  Waga:3,9 g.
  Wymiary kamienia:4 x 3 mm.
  Pochodzenie kamieni:Afryka


  Image

  Pierścionek z zielonym oczkiem

  To biżuteria pozostająca w łączności z naturą, sprzyjająca optymizmowi i łagodząca konflikty na wszystkich poziomach. Normalizacja pracy czakry serca za pomocą zielonych kamieni to gwarancja stabilności podstawowego centrum energetycznego w naszym ciele i umiejętność dostrzegania boskości we wszystkim, co nas otacza.

  Diopsyd, minerał chromu o niezwykle głębokiej barwie, sprzyjający wyciszeniu i odprężeniu. Pierścionek z zielonym kamieniem - diopsydem może zapewnić symboliczną łączność ze światem przyrody, relaks i rewitalizację organizmu na poziomie fizycznym i duchowym.

  •   Dostawa do 2 dni roboczych.
  •   Cena brutto, bez kosztów   wysyłki.
  230 PLN

  Producent - Rosablanka©