×

  Srebrne kolczyki z granatem - sztyfty

  230 PLN
  •  Dostawa do 2 dni roboczych.

  Srebrne kolczyki z granatem - sztyfty


  Image

  Srebrne kolczyki z granatem, pozłacane białym i różowym 14k złotem, wykonane z niezwykłym kunsztem i dbałością o każdy szczegół. Intrygujące w formie, zaskakujące pięknem naturalnych kamieni, przywołujący najpiękniejsze baśnie z tysiąca i jednej nocy.

  Szyk, blask i elegancja owiana nutką ekscytującej tajemnicy. Przywodząc na myśl dalekie podróże, porywa wyobraźnię w odległe, egzotyczne krainy pełne niespodzianek i bajkowych skarbów. Jednym małym przedmiotem możesz spełnić wszystkie marzenia o bogactwie luksusie i szalonych przygodach w baśniowym stylu.

   
  Waga:4,3 g.
  Wymiary kolczyków:16 x 14 mm.
  Pochodzenie kamienia:Afryka


  Image

  Kolczyki srebrne z granatem

  Jeśli szukasz uniwersalnego dodatku do swoich stylizacji, to srebrne kolczyki z granatem będą właściwym wyborem. Dzięki stonowanym barwom tego kamienia naturalnej prostocie i elegancji doskonale sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i w bardziej uroczystych okolicznościach.
  W czasach starogreckich uważano, że granat chroni przez złym spojrzeniem, był też ulubionym minerałem w starożytnym Rzymie, gdzie symbolizował wieczną miłość i oddanie.
  Srebrne kolczyki z granatem to znakomity dodatek dla kobiet aktywnych i dążących do sukcesu w biznesie . Granaty, jak żadne inne kamienie dodają pewności siebie i sprawczości w działaniu. Kamień ten potrafi pobudzić organizm do pełnego zaangażowania i osiągnięcia celu. Wspomaga on pamięć, odporność, oraz lepszą przyswajalność składników odżywczych.

  •   Dostawa do 2 dni roboczych.
  •   Cena brutto, bez kosztów   wysyłki.
  230 PLN

  Producent - Rosablanka©