×

  Srebrny pierścionek z ametystem i topazem - rozmiar 13

  290 PLN
  •  Dostawa do 2 dni roboczych.

  Srebrny pierścionek z ametystem i topazem - rozmiar 13

  Image

      Srebrny pierścionek z ametystem i topazem, galwanizowany czarnym rodem i miejscami pozłacany 14 k złotem, wykonany z niezwykłym kunsztem i dbałością o każdy szczegół.Intrygujący w formie, zaskakujący pięknem naturalnych kamieni, przywołujący najpiękniejsze baśnie z tysiąca i jednej nocy. Uroczy klejnot, talizman, energetyzujący i urzekający niczym pierścień dobrej wróżki.Szyk, blask i elegancja owiana nutką ekscytującej tajemnicy. Przywodząc na myśl dalekie podróże, porywa wyobraźnię w odległe, egzotyczne krainy pełne niespodzianek i bajkowych skarbów.Jednym małym przedmiotem możesz spełnić wszystkie marzenia o bogactwie luksusie i szalonych przygodach w baśniowym stylu.

   
  Rozmiar:13
  Waga:6,7 g.
  Wymiary kamienia:7 x 5 mm.
  Pochodzenie kamieni:Afryka


  Image

  Ametyst

  to kamień, który już od starożytności budzi wielkie emocje ludzkości i jest niekwestionowanym numerem jeden biżuterii na przestrzeni dziejów. Nosiła je Kleopatra i Katarzyna Wielka, a święty Walenty posiadał ponoć ametyst z wygrawerowanym kupidynem.
  Ta piękna, fioletowa odmiana kwarcu, zabarwiona związkami żelaza na różne odcienie fioletu stanowi cenny surowiec jubilerski do wyrobu srebrnych pierścionków z ametystem dostępnych w sklepie Rosablanka.

   

  .

  •   Dostawa do 2 dni roboczych.
  •   Cena brutto, bez kosztów   wysyłki.
  290 PLN

  Producent - Rosablanka©