×

  Srebrny pierścionek z oliwinem - rozmiar 13

  240 PLN
  •  Dostawa do 2 dni roboczych.

  Srebrny pierścionek z oliwinem i granatem

  Image

  Srebrny pierścionek z oliwinem i granatem pozłacany 14K białym i żółtym złotem wykonane z niezwykłym kunsztem i dbałością o każdy szczegół. Intrygujące w formie, zaskakujące pięknem naturalnych kamieni, przywołujący najpiękniejsze baśnie z tysiąca i jednej nocy. Szyk, blask i elegancja owiana nutką ekscytującej tajemnicy. Przywodząc na myśl dalekie podróże, porywa wyobraźnię w odległe, egzotyczne krainy pełne niespodzianek i bajkowych skarbów. Jednym małym przedmiotem możesz spełnić wszystkie marzenia o bogactwie luksusie i szalonych przygodach w baśniowym stylu.

   
  Rozmiar:13
  Waga:7.8 gram
  Wymiary kamienia:3x3
  Pochodzenie kamieni:Afryka


  Image

  Oliwin

  Za pomocą oliwinu można złagodzić nawet depresję i melancholię.
  Chemicznie jest to szeroka grupa glinokrzemianów żelaza i magnezu występująca pod trzema nazwami: oliwin perydot i chryzolit.
  Oliwin jest jednym z głównych kamieni skorupy ziemskiej. Jego występowanie związane jest ze skałami magmowymi. Formują podłużne kryształy w pęknięciach tych skał.
  Chemiczna kompozycja oliwinów sprawia, iż są zaliczane do krzemianów z różną proporcją magnezu i żelaza. Zawartość tych dwóch pierwiastków różni się w zależności od warunków, w jakich powstały minerały. Zazwyczaj oliwiny krystalizują w magmie jako pierwsze, niezależnie od otoczenia. Czasem tworzą pryzmatyczne, bliźniacze kryształy. Ich twardość to 6,5 do 7 w skali Mohsa.
  Te wulkaniczne minerały bywają znajdywane w meteorytach. Poprzerastane minerałami żelaza meteoryty (często chryzolitami z źelazno-niklową matrycą) nazywane są pallasytami na cześć ich odkrywcy Petra Pallasa, który na Syberii znalazł pierwszy meteoryt zawierający duże ziarna oliwinów.

  •   Dostawa do 2 dni roboczych.
  •   Cena brutto, bez kosztów   wysyłki.
  240 PLN

  Producent - Rosablanka©