×

  Srebrny pierścionek z granatem - rozmiar 16

  180 PLN
  •  Dostawa do 2 dni roboczych.

  Srebrny pierścionek z granatem i cyrkoniami

  Image

  Srebrny pierścionek z granatem i cyrkoniami pozłacany 14K białym i żółtym złotem wykonane z niezwykłym kunsztem i dbałością o każdy szczegół. Intrygujące w formie, zaskakujące pięknem naturalnych kamieni, przywołujący najpiękniejsze baśnie z tysiąca i jednej nocy. Szyk, blask i elegancja owiana nutką ekscytującej tajemnicy. Przywodząc na myśl dalekie podróże, porywa wyobraźnię w odległe, egzotyczne krainy pełne niespodzianek i bajkowych skarbów. Jednym małym przedmiotem możesz spełnić wszystkie marzenia o bogactwie luksusie i szalonych przygodach w baśniowym stylu.

  Intrygujący w formie, zaskakujący pięknem naturalnych kamieni, przywołujący najpiękniejsze baśnie z tysiąca i jednej nocy. Uroczy klejnot, talizman, energetyzujący i urzekający niczym pierścień dobrej wróżki.Szyk, blask i elegancja owiana nutką ekscytującej tajemnicy. Przywodząc na myśl dalekie podróże, porywa wyobraźnię w odległe, egzotyczne krainy pełne niespodzianek i bajkowych skarbów.Jednym małym przedmiotem możesz spełnić wszystkie marzenia o bogactwie luksusie i szalonych przygodach w baśniowym stylu.

   
  Rozmiar:16
  Waga:8.7 gram
  Wymiary kamienia:7x5
  Pochodzenie kamieni:Afryka


  Image

  Srebrny pierścionek z granatem

  może więc być talizmanem dla osób posiadających trudności w dokonywaniu wyborów z powodu lęków i obaw. Uważa się, że buduje poczucie własnej wartości i pomaga w realizacji marzeń.
  W medycynie niekonwencjonalnej traktuje się granat jako antidotum na choroby serca i dolegliwości reumatyczne. Granat aktywuje czakrę sakralną, zwiększając aktywność seksualną.

  •   Dostawa do 2 dni roboczych.
  •   Cena brutto, bez kosztów   wysyłki.
  180 PLN

  Producent - Rosablanka©